Giga Yazılım Ltd. Şti. olarak 1983 yılından bu yana yurt içi ve yurt dışında kamu ve özel sektör alanında yirmi iki adet yazılımımız ile hizmet vermekteyiz. Satış ve satış sonrası hizmetlerde dürüstlüğü ve güvenilirliği ön planda tutan, uzman kadrosu ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak müşterilerimize artı değer kazandıran bir anlayış içerisinde; ülke ekonomisinde ve bilişim sektöründe yenilikçi ve öncü olmayı ilke edinmekteyiz. 

“Bir konuda bilgi sahibi olmaktan daha fazlası, o konunun kitabını yazmak; daha da fazlası ise programını yazmaktır.”

Serhat Köseoğlu

Ülkemizde 90’lı yıllardan itibaren aktif bilgisayar kullanımı başlamıştır. Yaygın olarak depolama hizmetinde kullanılan bilgisayarlar, daha sonrasında yerlerini hayatımızı kolaylaştıran bir araç olamaya bırakmıştır. Günümüzde ise artık araç olmaktan uzaklaşıp tamamen amaca hizmet etmesi hedeflenmiştir. Bizler bu yolda Türkiye’nin en eski yazılım firmalarından biri Giga Yazılım ailesi olarak işinizi kolaylaştırmaktan daha öteye gidip, uzman olmayan kişilerin bile yazılımlarımız ile profesyonel hizmet sunabilmelerini öncelikli amaç edindik.

Sahibi olduğumuz 22 yazılımımız ile bakanlıklara, il özel idarelere, üniversitelere, toplu konutlara, apartmanlara, kooperatiflere, AVM’lere, iş hanlarına, spor kulüplerine, eczanelere ve firmalara hizmet vermekteyiz. Tüm bu yazılımlarımızda öncelikli olarak güvenliğe önem verip, ardından sistemi ezberleyip her projeyi o sisteme uydurmaktan ziyade, sistemin bütün detaylarını benimseyip her projeye özgü kendi sistemlerini yazdık.

“Teoriden fazlası pratikte görülür.”

Enes Köseoğlu

Edinmiş olduğumuz tecrübeleri tüm programlarımızda uygulayıp, aranan firma haline geldik. Ve 2018 yılı ile Giga Yazılım Ailesi olarak bir yenilenme sürecini tamamlamış olup, hizmet kalitemizden ödün vermeden birlikte geçirdiğimiz 35 yılın üzerine nice güzel seneler ekleyerek hayatınızı kolaylarştırmaya devam ediyoruz.